SERKAN SAYGILI MÜHENDİSLİK

HAKKIMIZDA

SERKAN SAYGILI MÜHENDİSLİK
SERKAN SAYGILI MÜHENDİSLİK

2016 'DAN BERİ HEP İYİYE.. Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için SERKAN SAYGILI MÜHENDİSLİK 2016 yılında kurulmuştur. Tecrübemiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla Mersin’in en güvenilir mühendislik ve danışmanlık firmaları arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin önde gelen kuruluşu Form A.Ş ‘nin bünyesinde Japon devi olan Mitsubishi Heavy Industrıes klima markasıyla bireysel sistemler, vrf sistemler, split ve multisplit, merkezi sistemler, dx bataryalar, profesyonel sistemler, projelendirme, satış ve satış sonrası servislik hizmeti olmak üzere tasarım, proje yönetimi, danışmanlık gibi pratik ve uygulamalı alanlarda çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz. Tamamladığımız projelerle sektörün iş hacmi en yüksek mühendislik firmalarından biriyiz. Serkan SAYGILI Mühendislik olarak ekip çalışmasına, kişisel gelişime ve inovasyona verdiğimiz önemle yapı ve mühendislik sektörünün en güncel uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Vizyonumuz Global standartlardaki proje kalitesi, yenilikçi ve destekleyici çözümleri ve dürüst hizmeti temel alan anlayışı ile Türkiye’nin en büyük proje , taahhüt ,tasarım ve yönetim şirketi içerisinde yer almak. Misyonumuz Üst düzey kalite ve verimlilik ilkemizin yanı sıra mutlak müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin en iyiyi deneyimleyip daha başarılı sonuçlara ulaşmalarını sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Değerlerimiz Kurulduğumuz günden beri sahip olduğumuz temel değerlerimizden güç alarak ilerliyoruz. Hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize güçlü bir şekilde bağlı olmamızın temelinde bu değerler yatıyor. Bizi biz yapan değişmez ilkelerimiz: Açık ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla dürüst hizmet vermek, Her gün ilk günkü heyecanla çalışarak ideal bir müşteri deneyimi sunmak, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılayarak çözüm odaklı çalışmak, Sadece proje sürecinde değil ertesinde de denetim ve takiple tam destek vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek inovatif bir yaklaşımla çalışmak, Sürdürülebilir yaşam anlayışını benimseyerek çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak. Hizmetlerimiz Müşterilerimize tasarım, taahhüt , mühendislik, projelendirme, danışmanlık, proje yönetimi hizmetleri sunuyor; tam destek ilkesiyle tüm süreçlerde hem teknik hem stratejik çözüm ortaklıkları kurarak çalışıyoruz. Sektörde farklılaşan ve öne çıkan konumumuzla risk azaltıcı faktörlere odaklanıyor, global standartlardaki çözüm anlayışımızla müşterilerimize entegre hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimize genç ve dinamik tasarım ekibimiz ve deneyimli yönetim kadromuzla projelerinin yaşam döngüsü boyunca hizmet veriyoruz. Güçlü teknik altyapımız ve geniş sektör deneyimimiz ile özelleştirilmiş çözümler sunarak inovatif fikirlerimizi hayata geçiriyoruz

SERKAN SAYGILI MÜHENDİSLİK
WhatsApp'ta bizimle sohbet ediniz...
  • SERKAN SAYGILI